מזרון

מזרון – כל מה שחשוב לדעת לפני שקונים
מרגישים שמשהו לא תקין עם השינה שלכם? קמים עם כאב גב בלתי מוסבר והייתם רוצים שהוא יפסק? לא משנה מה עשיתם עד כה, למה הכאב לא עובר? הרי אתם מטפלים בו בצורה הטובה ביותר? אם כל זה מוכר לכם ייתכן וגם אותו מזרון שלכם בבית מעיד כי תם זמנו. במאמר שלפניכם נספק כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור את הנוחות ולהתאים את השינה שתמיד רציתם אבל לא הצלחתם להשיג.
מה חשוב לדעת לפני שקונים מזרון?
הדבר הראשון שיהיה חשוב לכם לדעת זה קניית מזרון מאדם אמין או חברה אמינה- אז ממי אתם בוחרים לרכוש את המזרן החדש שלכם? כמו בכל דבר גם כאן חשוב ביותר לבחור מזרון שהוא מחברה בעלת שם ומוניטין ולמה? בכדי שלרכישה שלכם יהיו אימא ואבא. כאמור, רכישה אמינה משמע מחברה שאחראית על כך ועושה את כל האפשרויות והמאמצים על מנת ששום דבר לא יתפספס לכם על הדרך. תוחלת החיים של המזרון הינה עד עשר שנים, יש שיטענו 15 ויש שמונה שנים ובגדול מדברים על עשר שנות שימוש בהם יש צורך לפנות את המקום למשהו טוב ונוח יותר. אז מה עושים בשלב הראשון? במידה ובחרתם חנות מתאימה הדבר הראשון שיידרש מכם זה לבדוק את חתך המזרן- כך תוכלו לדעת את הדגם ולהבין בו זמנית מה המרכיבים ממנו עשוי אותו מזרון שבחרתם.
איזה גובה ואילו שכבות יש למזרן החדש?
כמו כל שאר הפרמטרים חשוב ביותר לדעת מה גובה מזרון הנבחר? אם זה יהיה מזרון גבוה מדי זו בעיה כי יהיה קשה להשיג את הנגישות המושלמת אליו, מאידך אם בוחרים מזרון נמוך מדי יהיה קשה מאוד לקום ממנו – מה עושים? מחפשים איפשהו משהו באמצע. איך יודעים? מודדים גובה מתאים, מחשבים בס"מ ומוסיפים גובה מתאים ורק אז יוצאים לקנות את המזרון הנחשק. כמו כן חשוב מאוד לדבר גם על סוג החומרים כגון מזרון ספוג, קפיצים, בלי קפיצים ועוד- אלו הם רק מהפרמטרים שבהחלט יסייעו לכם לבחור את הטוב ביותר.